O  Nas

Wyjątkowy smak naszych dań to inspiracja dwóch sióstr, którym zawdzięczamy również nazwę – w języku włoskim sorella to właśnie siostra. Inspirowane kuchniami świata siostra wegetariańska i siostra mięsna zabierają w podróż po smakach zamkniętych w opakowaniach.

Idea zakłada połączenie pasji do gotowania bohaterek marki, sióstr Sorella, z miłością do podróży. Najcenniejszą rzeczą, którą można przywieźć są nowe dania i przepisy pozwalające na odtworzenie poznanych w podróży smaków. Dzięki temu, nawet tak zwykły posiłek jak śniadanie czy lunch w pracy może zamienić się w chwilę wakacyjnego relaksu. Pyszne produkty są już gotowe, więc mamy jeszcze więcej czasu by cieszyć się ich smakiem bez konieczności poświęcania go na przyrządzanie dań. Posiłki skomponowane przez siostry Sorella to prawdziwa feeria smaków dostępna w zaledwie kilka chwil.

Siostra wegetariańska

Pierwszą z sióstr jest Natalia, która kocha kolekcjonować przepisy kuchni wegetariańskiej, ale w jej menu nie brakuje miejsca także na potrawy całkowicie roślinne. To z jej pasji do podróży i gotowania zrodziły się wegetariańskie i wegańskie potrawy marki Sorella, których smaki zabiorą każdego w smakowitą podróż w najróżniejsze strony świata.

Siostra mięsna

Agnieszka to druga z sióstr Sorella, która całą swoją miłość do poznawania świata przelewa w smakowite, tradycyjne potrawy mięsne z różnych kontynentów. Tylko świeże składniki, aromatyczne przyprawy i lekko pikantne nuty – taka jest właśnie Agnieszka, która stworzyła smakowite, sycące i pełne aromatu dania mięsne marki Sorella.